Rockový ráj♥

12. srpna 2012 v 10:27 | Oli |  Guns N' Roses
Zdravím!
Dnes přicházím s nádhernou písní milovaných "Růží".
Nebude to můj milovaný Déšť ani vámi nejoblíbenější Don´t Cry, na ně si chystám speciální okamžiky. Dnes to bude píseň, která si zaslouží pozornost také. Paradise City.
Dávám sem hned tři verze.
"Take me down to the paradise city..."
Známý text dnes už klasického hitu skupiny Guns N´Roses.
Mně se okamžitě vybaví jeden z rockových klenotů, který mám s legendárními Gunners spojený. Nebudu tady psát, na co slavný refrén odkazuje, ale věděli jste, že měl Slash vymyšlená jiná slova? :-D ;-)
Název této nádherné písně je možnou přesmyčkou "easy acid trip", ale to jsou jen dohady.
Ještě pár slov k videoklipu samotnému - má vzdát úctu dvěma fanouškům, kteří zemřeli během vystoupení legendárních Gunners (festival Monsters Of Rock).
Když si poslechnete živé album GN´R, Axl na něm vykřikne: "Baby... Please... Las Vegas..." Ale kdo ví? Je skutečně tím městem? Četla jsem i jiné názory...
Podívejte se a poslechněte si nejdříve tu "klasickou" píseň v podání Guns N´Roses. Axl je jeden z nejlepších rockových zpěváků, mám velmi ráda jeho hlas.
Máte pocit, že ji nikdo nedokáže zazpívat lépe? Na váš názor budu zvědavá. Rose je jistě výjimečný umělec .
Legendární Guns N´Roses
A už je tady druhá verze. Paradise City můžete najít i na sólovém albu Slashe (jeho sólová deska má stejný název "Slash"). Hostuje na ní i Fergie. Ano, čtete dobře. I mě jejich spolupráce velice překvapila a byla jsem ze začátku velmi nedůvěřivá. Hlavně, že to není Lady Gaga, že? :-D Fergie dokonce zazpívala i na jeho koncertu k oslavě narozenin... :-)♥
Dalšími, kdo se na remixu podílí, jsou Cypress Hill. Ty jsem vůbec neznala. Už vidím, jak se všichni usmíváte... :)
Protože miluji klasickou verzi Paradise City, mám s touto skladbou malý problém. Nejde o pana Hudsona, Slashe, je-li vám to oslovení bližší, ale právě o rappovou formaci Cypress Hill. Vadí mi, jak do hudby ty sloky "recitují", na to si asi nikdy nezvyknu. Právě melodie je u mě velmi důležitá. Naštěstí se v refrénu ozval snad andělský hlas Fergie. Nejsem nikterak fanouškem její skupiny The Black Eyed Peas, ale v této skladbě je její hlas nádherný, čistý a přitom silný. Získala si mě. Fergie píseň obohatila, zkrášlila.
Tato verze Paradise City se mi nelíbí tolik jako klasická od Gunners, ale mladého posluchače jistě zaujme. Naučila jsem se ji mít ráda.
SLASH + Fergie + Cypress Hill

A nakonec Hall Of Fame 2012 a Myles Kennedy se Slashem. Taky Duff je úúúžasný! A navíc Steven se mi zdá šťastný, vystoupení si užívá. Jsem ráda. Je krásné vidět "Růže" takto společně, prostě zážitek. A Myles je úžasný!♥ O dopisu Axla asi mnozí víte.
Myles Kennedy zpívá na turné Slashe. Prozradím vám, pokud Mylese neznáte víc, že má tinnitus. Proto mě velmi okouzlil, když dokázal tak náročnou píseň odzpívat a nejen to... Dokáže navázat kontakt s publikem. Až neuvěřitelné! Obdivuhodné.
Viděla jsem společné vystoupení Mylese a Slashe v TV v rámci MTV World Stage. Jen jsem zjistila, že vystoupí Slash, rozzářily se mi oči. Během skladby jsem si opravdu myslela, že se nedívám na televizi. V tu chvíli jsem se snad ocitla mezi ostatními diváky, kteří měli to štěstí vidět Slashe a Mylese Kennedyho na vlastní oči a vychutnat si tuhle dokonalost.
Myles je showman, vtáhne vás "do děje", komunikuje s vámi. Velice si mě získal. A obdivuji, jak krásně zpívá. Má hlasový rozsah 4 oktáv a je určitě jedním z nejlepších rockových zpěváků. Posuďte sami! Navíc, když jsou u sebe pánové Slash a Duff, to jsou nejkrásnější chvíle.♥
SLASH + Myles Kennedy.
Tak, která u vás vyhraje?
Záměrně neřeknu svůj tip, snad až v komentářích. Vy mě však už znáte a víte, který zpěvák je u mě číslo jedna. Snad se vám Paradise City bude líbit.
Přeji krásný zážitek s výjimečnou skladbou.
Přeji vám pěkný den!
Oli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ro Ro | Web | 12. srpna 2012 v 12:09 | Reagovat

Ahoj Oli!
Každá verzia je niečím výnimočná a niečím zaujímavá :)
Zbožňujem všetky ♥
Pekný zvyšok dňa :*

2 Oli Oli | 12. srpna 2012 v 13:05 | Reagovat

[1]: Ahoj Verunko,
já mám jednu opravdu nejoblíbenější. Slash je jedinečný v každém videu, tady bych se nedokázala rozhodnout, takže volím mezi zpěváky a tam mám jasno. Miluji Mylese! Navíc, když je tam DUFF!♥ Ale to o mě všichni víte. Obdivuji jeho talent, osobnost, jednoduše mě Myles okouzlil.
Měj se moc hezky!

3 Alia Alia | Web | 12. srpna 2012 v 14:07 | Reagovat

Paradise City zbožňuju snad v jakékoliv formě. Dokáže vůbec znít zle?
A verzi s Myles Kennedy jsem snad ani neslyšela, takže to jdu hned dohnat. :'D

4 Alia Alia | Web | 12. srpna 2012 v 14:08 | Reagovat

Mimochodem, komentáře by už měli - aspoň teda doufám - fungovat.

5 Oli Oli | 12. srpna 2012 v 18:08 | Reagovat

[3]:[4]: Ano, velice děkuji! Už komentáře jdou. Včera jsem to zkoušela a samý neúspěch a moc mě to mrzelo. Nyní bych tě ráda přivítala!
Paradise City je od "Růží" jedna z nejkrásnějších, takže naprosto s tebou souhlasím.
A Mylese mám ze zpěváků nejraději. Ještě Todd Kerns, ale Myles vede! :-)
Moc děkuji za moc krásný koment a přeji ti krásný večer!

6 Hejkal xD Hejkal xD | Web | 13. srpna 2012 v 8:26 | Reagovat

Ahoj Oli,
píšu asi komentáŕ opožděně, ale jak víš byls sem pryč. Ale teď se vrátím k legendárním "Růžím" jak je nazíváš :) Miluji růže v zahradě, ale asi víc tyhlety naše :D ♥ No Paradise City, ve verzi Fergie a Cypres Hill, bylo dobrý ale na prvním místě bodují samozřejmě, normální Guns N´ Roses! :) ♥ Ta je dokonalá! :) Ale i ta s Fergie něco má do sebe! :) A to viedo s Mylesem! Nádherné, dokonalé... NO COMMENT! :D ♥ Nádherné! :) Fakt že jo! :) Nádherný článek Oli! :) Moooc se mi líbí, jako tvoje jiné články! :) Jsou poučné! :) Krásný zbytek dne! :)

7 Oli Oli | 13. srpna 2012 v 9:11 | Reagovat

[6]: Ahoj Tinuško!
Nejprve děkuji za krásná slova.
Já vím, slíbila jsem oddech od r/Růží a zase jsou tady. x))Já to bez nich nevydržím, má droga. :) Ale jsem šťastná, pokud se článek líbí, protože do něj dávám srdce, u nich vždy.
To jsi napsala nádherně, že miluješ růže na zahradě. Já také. Snažím se je pěstovat. Mám bílé a rudé.Jsou krásné. Královny mezi květinami.
Já jsem si myslela, že se bude líbit klasická verze s Axlem a nedivím se. Axl je umělec! Jen, já a Axl jsme jednu dobu moc spolu nekamarádili, takže ...hm, těžký výběr, ale volím tu třetí, právě video, kde je Myles♥. Já pana Kennedyho milujuuu! Jeho charisma, hlas, způsob, jakým píseň dokáže lidem dát, je to můj "Pan zpěvák". Navíc Duff!♥
A jasně, vím, že jsi byla pryč. Doufám, že sis vše užila! Žádný problém...
Měj se také moc hezky! :)

8 Hejkal xD Hejkal xD | Web | 13. srpna 2012 v 11:09 | Reagovat

[7]: Nneí zaco Oli :) Tp nevadí klidně "Růže" přidávej, s nima nic neskazíš! :) Jo? Tak to znám prvního člověka, co má rád růže jako já! :) Já je nepěstuju protože bydlíme na činžáku ale u babičky máme: červený, růžový a žlutý ale já bych chtěla bílé :( Ale jsem ráda že mám červené! :) No první a poslední! ♥ Jo užila :) I za tebe! :) Budu neboj! :)

9 Oli Oli | 13. srpna 2012 v 11:45 | Reagovat

[8]: Tinuško,
mám darovanou "Černou Madonnu", myslím, že je nejkrásnější z rudých růží. Její barva je vážně skoro černá, než se rozvine do květu. A pak bílou "Memoire". Růže miluji a nejen kapelu.
Říkáš, že u babičky máte růžovou a žlutou. To je krásné. Každá růže je nádherná. Prostě královna.♥
Děkuji!

10 Hejkal xD Hejkal xD | Web | 13. srpna 2012 v 18:43 | Reagovat

[9]: ;( Pláču abych jí měla! :( Přesně! :) Jo jsou nádherné, jak živé, tak i kreslené i spívající! :) Queen! :) ;) Nneí zaco! :)

11 Johanna Johanna | Web | 13. srpna 2012 v 21:23 | Reagovat

U mě rozhodně vyhrává originál a potom poslední verze. ;) Já ti nevím ale Slashova verze, no ani jsem to nedoposlouchala, nějak mě zarazilo to'mluvení'. Nebo spíš mě to odradilo že jsem ani nedošla k refrému.

12 Oli Oli | 14. srpna 2012 v 8:59 | Reagovat

[10]:Živé jsou nejkrásnější, jen neplač. Určitě si je taky pořídíš. A ano, q/Queen! To jsi vystihla! :)

[11]:Jsem si víc než jistá, že stačí slyšet Axla zpívat. Hned víš, že je to on. Takže ti rozumím.
Můj zpěvák je Myles Kennedy, ale k Axlovi mám velký respekt. Je umělec. Myles, je... prostě MŮJ úžasný Myles!♥
To je škoda, ten refrén je zrovna dobrý. Ty verze, co tam "recitují", to také nemusím, ale Fergie je vážně výborná a Slash, je to kytarový král.
Děkuji! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama